top of page
meva-hukuk.png

MEVA HUKUK

HAKKIMIZDA

2010 yılında kurulan Meva Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık  Hizmetleri Bürosu, kurulduğu tarihten itibaren uluslararası bir iş anlayışına sahip olup, kabul görmüş evrensel hukuki değerler çerçevesinde faaliyet göstermektedir. Küreselleşme sadece ekonomik ve politik değil, sosyal hayatın her alanında mevzuatın hükmetmeye başladığı bir süreci beraberinde getirmektedir. Bu değişim birey, kurum ve kuruluşlar adına yeni ihtiyaçlar doğurmakta ve buna bağlı olarak kişileri tedbir almaya zorlamaktadır. MEVA HUKUK alanında uzman akademisyen ve hukukçulardan oluşan kadrosuyla farklı ihtisas alanlarıyla hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne değin farklı hukuki bakış açıları ile müvekkilleri lehine çözümler üretmektedir. Salt hukuki bilginin meseleleri çözmek için yeterli olmayacağı düşüncesi ile farklı konularda alanında uzman kişilerle birlikte bir sinerji oluşturmayı da amaçlamaktadır.

MEVA HUKUK savunma hukuku kadar koruyucu hukukun da önemine inanmaktadır. Bu nedenle pro-aktif bir danışmanlık modeli ile şirketlerin hukuk ilmi perspektifinde yeniden yapılandırmaları projesini uygulamaktadır. Koruyucu hukuk projesi sayesinde muhtemel sorunların ortaya çıkmadan önlenmesi veya erken teşhis ile sorunsuz ve minimum maliyetlerle çözüme kavuşturulması sağlanmaktadır.

MEVA HUKUK, profesyonel ve dinamik bir ekiple hukukun çeşitli alanlarında çözüm odaklı hizmet sunmaktadır. Meva Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Bürosu, ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere çeşitli hukuki hizmetler vermektedir. Ulusal ve uluslararası ticaretle ilgili tüm konular ve projeler için müvekkillerine danışmanlık hizmeti veren Meva Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Bürosu aynı zamanda hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin ihtiyaçları doğrultusunda çözüme yönelik hizmetler sunmaktadır.

MEVA HUKUK şirketlerin hukuki açıdan yapılandırılması ve kurumsallaşmasına önem vermektedir. Bu nedenle müvekkillerin hukuksal ihtiyaçlarının tamamını bir program dahilinde ele almaktadır.


 

meva-hukuk.png

PRENSİPLERİMİZ

MEVA HUKUK

Hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen Meva Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Bürosu, müvekkillerinin ticari sırlarını sıkı bir şekilde gizli tutmakla yükümlüdür.

Bu doğrultuda Meva Hukuk Avukatlık ve Danışmanlık Hizmetleri Bürosu tarafından avukat-müvekkil ilişkisi çerçevesinde edinilen ve müvekkilin ticari faaliyetleri ile ilgili her türlü bilgi; hukuk kuralları ve kanunlar ile zorunlu kılınmadıkça veya müvekkillerimiz tarafından yetkilendirilmedikçe kesinlikle ifşa edilmeyecektir.


 

bottom of page